Напівавтомат зварювал. GTM MIG-200SP LCD 200A 220В Double puls
Виробники GTM Код товару: MIG-200SP LCD
3
В наявності
7 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:12.2 кг
Довжина кабеля живлення:1,7 м
живлення:Від мережі 220 В
Клас ізоляції:H
Клас захисту:IP21S
готівкою готівкою
GTM
Опис
> IGBT-технологія - стабільна робота при низькому енергоспоживанні
> Мікропроцесорне управління - точна настройка параметрів
> Великий кольоровий LCD-екран із підсвічуванням - інтуїтивне меню
> Працює в режимі MIG, MMA та LIFT TIG - універсальність у застосуванні
> Функція Pulse/Double pulse - зварювання в напівавтоматичному режимі кольорових металів
> Функція 2T/4T - зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника
> Функція Synergy - автоматичне налаштування параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу
> Функція VRD - зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
> Регульований форсаж дуги - стабільна дуга навіть на складних ділянках
> Регульований гарячий старт - легкий запал дуги
> Посилений механізм подачі дроту - збільшений ресурс роботи
> Уповільнена подача дроту під час підпалу дуги
> Захист від прилипання електродів - зручність у MMA-зварюванні
> Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження
> Кабель живлення 1,7м
Комплектація:
> Електродотримач з кабелем та байонетним роз'ємом
> Затискач маси з кабелем та байонетним роз'ємом
> Пальник з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
> Канал для зварювання нержавійки та чорних металів
> Канал для зварювання кольорових металів
> Накінечник - 2 шт
> Керівництво з експлуатації
> Картонна коробка
Характеристики
Вага
12.2 кг
Довжина кабеля живлення
живлення
Від мережі 220 В
Клас ізоляції
H
Клас захисту
Країна походження
Україна
Мін. діаметр дроту
0.8 мм
Мін. діаметр електрода
2.5 мм
Мін. струм зварювання
10 А
Макс. діаметр дроту
1.2 мм
Макс. діаметр електрода
4.0 мм
Макс. струм зварювання
200 А
Метод зварювання
MIG/MAG,MMA,TIG
Напруга холостого ходу
64 В
Особливості
LCD-екран з підсвічуванням
Потужність
8.0 кВт
Розташування котушки
внутрішнє
Споживана потужність
10.0 кВА
Стан товару
Новий
Струм зварювання
постійний
Тип
напівавтомат-інвертор
Тривалість навантаження при струмі 110А
100%
Тривалість навантаження при струмі 141А
60%
30 %