Ножиці з металу з металевими рукоятками "прямий різ" 12"-300мм, на пластиковому тримачі Forsage F-6981A300
Виробники FORSAGE Код товару: F-6981A300
В наявності
4 людини переглядають цей товар
FORSAGE
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
готівкою готівкою
FORSAGE
Опис
Подовжені пряморізальні ножиці Forsage F-6981A300 довжиною 300 мм, з 2-компонентними гумовими рукоятками, призначені для робіт з листового металу завтовшки до 0,8 мм. Подвійний важільний механізм забезпечує максимальне зусилля різання за мінімальних зусиль майстра. Подовжена робоча частина дозволяє швидше впоратися з поставленими завданнями. Інструмент нагоді для побутового та напівпрофесійного застосування. Переваги Міцність і довговічність — леза виготовлені з інструментальної сталі покриті маслом. Стійкість до високих навантажень — ріжучі кромки загартовані до твердості 56-58 HRC. упорами для пальців не вислизають з долоні. Безпека - спеціальний замок дозволяє заблокувати ножиці в закритому положенні при зберіганні та транспортуванні.