Пила ланцюгова акум. GTM CS56/1800BL, 56В, шина 35см, лан, 3/8P, 1,1мм, КАРКАС
Виробники GTM Код товару: CS56/1800BL_BARE TOOL
Питання0
3
В наявності
5 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Довжина шини,:35 см
готівкою готівкою
GTM
Опис
Основні переваги GTM CS56/1800BL:
> Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 56 В.
> Безщітковий двигун із системою плавного запуску.
> Електронне+механічне гальмо двигуна.
> Автоматичне змащування ланцюга під час роботи.
> Захист від перегріву.
>Захист від падіння і перевищення напруги.
Стандартна комплектація:
+ Шина 35 см / 14"