Шланг кручений поліуретановий 8мм х 12мм х 15м з швидкороз'ємами (максимальний тиск - 15bar, робоча температура від -20 до +60 гр.) Forsage F-1208-15M
Виробники FORSAGE Код товару: F-1208-15M
В наявності
2 людини переглядають цей товар
FORSAGE
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
готівкою готівкою
FORSAGE
Опис
Професійний поліуретановий спіральний шланг Forsage F-1208-15M призначений для підключення пневматичного обладнання. Довжина 15 метрів дозволяє працювати на значній відстані від компресора. Завдяки збільшеній товщині рукав витримує тиск до 15 бар, тому підходить для потужного компресорного обладнання. Використовується у будівництві та на виробничих підприємствах. Особливості- Тип: спіральний- Довжина: 15 м- Розмір, діаметр: 8х12 мм- Тиск: до 15 бар- Різьбові швидкознімні наконечники- Робоча температура: від -20 до +60 гр.- Рукав виготовлений з поліуретану, що поєднує легкість, міцність і - Шланг виконаний у вигляді спіралі, тому не створює перешкод під час роботи, а після її закінчення приймає вихідну форму. - Антикорозійне покриття захищає штуцер від іржі, що продовжує термін їхньої служби.