Свердлильний верстат Zipper ZI-STB16T
Виробники Zipper Код товару: K_ZI-STB16T
3
В наявності
2 людини переглядають цей товар
Zipper
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Відстань від осі шпинделя до колони,:126 мм
Відстань від шпинделя до основи,:525 мм
Габарити упаковки,:475x295x840 мм
Гарантія,:12 місяців
готівкою готівкою
Zipper
Опис
Свердлильний верстат Zipper ZI-STB16T - це компактне, зручне обладнання для свердління отворів у металі, пластику та дереві. Максимальний діаметр свердління становить 16 мм, хід шпинделя - 60 мм. Швидкість обертання шпинделя регулюється за допомогою 3 шківів у діапазоні 420-2700 об/хв. Верстат оснащений двигуном потужністю 630 Вт з живленням від мережі 230 В. Глибина свердління регулюється триплечим важелем. Для точності обробки є обмежувач глибини свердління. Конструкція верстата виготовлена з міцного металу, а корпус двигуна, верхня коробка, стіл і підставка додатково оброблені захисним покриттям. Спеціальні отвори на підставці дозволяють надійно закріпити верстат на будь-якій горизонтальній поверхні. Завдяки своїй функціональності і простій експлуатації, цей недорогий свердлильний верстат стане відмінним придбанням для домашньої майстерні та невеликого виробництва. Особливості свердлильного верстата Zipper ZI-STB16T Максимальний діаметр свердління - 16 мм Хід шпинделя - 60 мм 12 швидкостей обертання шпинделя у діапазоні 420-2700 об/хв Регулювання швидкості за допомогою 3 шківів Двигун потужністю 630 Вт (230 В) Триплечий важіль для контролю глибини свердління Обмежувач глибини свердління Конструкція виготовлена зі стійкого до зношування металу Верхня коробка, стіл і підставка додатково оброблені захисним покриттям Отвори на підставці для надійної фіксації на будь-якій горизонтальній поверхні Відкидна кришка патрона з оргскла Невеликий розмір і вага Сертифікація СЄ. Часті запитання Для кращого ознайомлення перегляньте відповіді на популярні запитання про свердлильні верстати. Які існують види свердлильних верстатів? Свердлильні верстати поділяються на такі основні типи: Настільні - призначені для роботи з невеликими заготовками і виконання простих завдань Колонні - мають більшу потужність і хід шпинделя, підходять для роботи з товстим металом Радіально-свердлильні - оснащені рухомим шпинделем для свердління великих або незручних деталей, які важко переміщувати. Як правильно вибрати швидкість свердління металу? Швидкість свердління залежить від твердості матеріалу і діаметру свердла: Для твердих металів потрібні низькі оберти, щоб уникнути перегріву Для м'яких металів (алюміній) можна використовувати вищі оберти Чим більший діаметр свердла, тим нижчою має бути швидкість роботи. Якої потужності свердлильний верстат підійде для роботи з товстим металом? Для свердління товстого металу потрібний верстат з потужністю 1 кВт і більше. Які типи патронів використовуються у свердлильних верстатах і яка між ними різниця? У свердлильних верстатах використовуються такі основні типи патронів: Ключові. Забезпечують високу силу затиску, підходять для свердління твердих металів Швидкозатискні. Зручні для частої зміни свердел, але менш надійні при роботі з інструментом великого діаметру Конічні. Застосовуються для свердел великого діаметру і забезпечують стабільність при високих навантаженнях. Чому при роботі свердлильного верстата виникає вібрація? Причинами вібрації можуть бути: Неправильне закріплення свердла Непідходящий кут заточування свердла Невідповідність обертів і подачі.
Характеристики
Відстань від осі шпинделя до колони,
126 мм
Відстань від шпинделя до основи,
525 мм
Вага нетто/брутто,
Габарити упаковки,
475x295x840 мм
Гарантія,
12 місяців
Діаметр колони,
60 мм
Кількість ступенів передач,
Макс. відстань між шпинделем та столом,
410 мм
Макс. діаметр свердління,
Напруга, В
230 В
Нахил столу,
0˚ – 45˚
Потужність основного двигуна S1/S6,
0,63 кВт (S1)
Розмір опорної плити
343x213 мм
Тип верстата,
Настільний з ремінним приводом
Тип приводу,
Ремінний
Хід пінолі,
60 мм