Токарно-гвинторізний верстат Holzmann ED 1000NDIG
Опис
ТОКАРНО-ГВИНТОРІЗНИЙ ВЕРСТАТ HOLZMANN ED 1000NDIG ПРИЗНАЧЕННЯ: Токарно-гвинторізні верстати призначені для виконання найрізноманітніших операцій: обробки зовнішніх і внутрішніх циліндричних, конічних, фасонних і торцевих поверхонь; нарізування зовнішніх і внутрішніх різьб; відрізки, свердління, зенкерування і розгортання отворів. Опрацьований матеріал: сталь, чавун, леговані сплави (нержавіюча сталь), кольорові метали й легкі сплави. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Токарно-гвинторізні верстати можуть знайти застосування на будь-якому металообробному підприємстві. Токарні верстати використовуються в ремонтних та столярних майстернях, механічних цехах, в автомобільному виробництві, машинобудуванні та в навчальних закладах. Головним чином застосовуються в умовах одиничного і дрібносерійного виробництва різних деталей при чистовій обробці. ГОТОВІ ВИРОБИ: СХЕМИ ОБРОБКИ: 8ГОЛТЛБЬКОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: КОРОБКА ПОДАЧ Всі шестерні механізму подач мають високочастотне загартування HRC59..63 і відрізняються високою зносостійкістю. СУППОРТ Пристосування для кріплення інструменту, який обробляється і переміщається інструментом в заданих напрямках. Цифрова індикація СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: ОСВІТЛЕННЯ РОБОЧОЇ ЗОНИ Зручна і надійна фіксація світильника в необхідних положеннях забезпечує відповідні вимоги робочого процесу. ПЛАНШАЙБА Планшайба призначена для установки та закріплення несиметричних деталей. Кріплення деталей на планшайбі проводиться за допомогою затискних прихоплювачів. Так само планшайба дозволяє розмістити на шпинделі заготовку неправильної форми й виключити ексцентриситет шляхом застосування противаг. ЛЮНЕТ РУХОМИЙ ТА НЕРУХОМИЙ Рухомий і нерухомий люнети призначені для підтримки довгих заготівок при обробці, щоб уникнути прогину. 3-Х КУЛАЧКОВИЙ ПАТРОН Самоцентрувальний трьох кулачковий патрон призначений для установки та закріплення заготовок для подальшої механічної обробки. ДОКУМЕНТАЦІЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ НЕ ПОВОРОТНИЙ ЗАДНІЙ ЦЕНТР ПРЕС-МАСЛЬОНКА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ: 4- КУЛАЧКОВИЙ ПАТРОН Чотири кулачковий патрон використовується для установки та закріплення деталей зі зміщеною віссю обертання, некруглої й несиметричної форми. ПОВОРОТНИЙ ЗАДНІЙ ЦЕНТРОбертальні центри призначені для створення додаткової опори при обробці заготовок великої довжини. З їх допомогою з'являється можливість якісної обробки різання деталей з недостатньою жорсткістю або з довжиною, що перевищує діаметр більш ніж в 5 разів. ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ Holzmann ED 1000NDIG: верстат пройшов європейську сертифікацію CE; пристрій цифрової індикації на 3 осі; проста і швидка зміна частоти обертання за допомогою механізму перемикання передач; чавунна станина, посилена ребрами жорсткості, з загартованими струмами високої частоти й відшліфованими призматичними направляючими; знімна перемичка дозволяє обробляти великі заготовки; загартований і відшліфований головний шпиндель забезпечує високу точність по радіальному биттю; зубчастий редуктор і коробка подач з масляною ванною забезпечують тривалий термін служби; просте відключення ходового гвинта і ходового валу; направляючі легко регулюються за допомогою клинів; 4-позиційний різцетримач для затиску різних токарних різців; загартовані й відшліфовані зубчасті колеса забезпечують абсолютну плавність ходу; до комплекту постачання входить фрикційна муфта, галогенні лампи та захисна огорожа шпинделя; посадочна поверхня шпинделя CAMLOCK D1-4, DIN 55029. Комплект постачання: 3-кулачковий патрон зі змінними кулачками 160 мм, затискна шайба, захисна огорожа патрона, опорна основа верстата, захисна огорожа від стружки, нерухомий люнет, рухомий люнет, піддон для стружки, 4-позиційний різцетримач, комплект змінних коліс, 2 нерухомих упорних центри КМ3, різьбовказівник, інструмент для технічного обслуговування, перехідна втулка КМ5 / КМ3, галогенна лампа.
Характеристики
Характеристики
Відстань між центрами,
1000 мм
Вага, кг,
616 кг
Висота центрів,
165 мм
Габаритні розміри,
750х1860х730 мм
Гарантія,
24 місяці
Діаметр обточування в станині,
450 мм
Діаметр обточування над супортом,
198 мм
Діаметр пінолі задньої бабки,
38 мм
Дюймове різьблення,
4 – 60 витків на дюйм
Конус пінолі задньої бабки,
KM3
Конус шпинделя,
KM5
Макс. діаметр обробки над станиною,
330 мм
Метричне різьблення,
0,7 – 7 мм
Напруга, В
400 В
Поздовжнє подання,
0,079 – 1,291 мм/про
Поперечна подача,
0,017 – 0,276 мм
Потужність двигуна,
1,5 кВт
Пристрої цифрової індикації,
для 3 осей
Прохідний діаметр шпинделя,
38 мм
Розмір різців,
16х16 мм
Хід пінолі задньої бабки,
100 мм
Швидкість обертання шпинделя,
Ширина станини,
180 мм