Інвертор EGO PAD1800E, 56В-220В, 180Вт 'чистий синус'
Виробники EGO Код товару: F130020007
3
В наявності
5 людини переглядають цей товар
EGO
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
USB A для зарядки:1
USB C для зарядки:1
Вага:0.68 кг
Вихідна напруга:220 В
Вхідна напруга:56 В
готівкою готівкою
EGO
Опис
EGO PAD1800E - високотехнологічний пристрій для перетворення постійного струму з напругою 56 В у змінний струм з напругою 220 В. Інвертор працює від усієї лінійки акумуляторів EGO 56V. Постійна вихідна потужність становить 180 Вт. У разі перевищення під'єднаним пристроєм потужності 250 Вт інвертор вимикається.
Основні переваги EGO PAD1800E:
Підходить до всіх акумуляторів EGO 56V
Чиста синусоїда на виході дає змогу під'єднувати чутливу електроніку
180 Вт - номінальна вихідна потужність
250 Вт - пікова вихідна потужність
1 USB-A вихід з вихідною потужністю 12 Вт
1 USB-C вихід з вихідною потужністю 100 Вт і підтримкою технології Power Delivery
до 5 годин роботи 55" телевізора від акумулятора 7.5 А*год
до 27 зарядок мобільного телефону від акумулятора 7.5 А*год
до 6 зарядок ноутбука від акумулятора 7.5 А*год
LED-індикація роботи
Вбудований LED-ліхтар
Зручна рукоятка для транспортування
Безшумна робота
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Інвертор EGO PAD1800E
Інструкція
Картонна упаковка
Характеристики
USB A для зарядки
1
USB C для зарядки
Вага
0.68 кг
Вихідна напруга
220 В
Вхідна напруга
56 В
Кількість акумуляторів
Немає
Країна торгової марки
Велика Британія
Країна-виробник
Китай
Особливості
Потужність
180 Вт