Циркулярна пила CS-185/1500 Al APRO
Виробники Apro Код товару: K086842
В наявності
4 людини переглядають цей товар
Apro
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:4.5 кг
Діаметр диска:185мм
Потужність:1.5 кВт
готівкою готівкою
Apro
Характеристики
Вага
4.5 кг
Діаметр диска
185мм
Кількість оборотів
Потужність
1.5 кВт
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Плашкотримач 20X7мм F-DS20X7
В наявності
Свердло корончате Bi-Met Ø27мм APRO
Свердло корончате Bi-Met Ø68мм APRO