Верстат свердлильний з електромагнітним тримачем 1700Вт GTM OND-48/2WDO 100-510 об/хв. у кейсі
Виробники GTM Код товару: OND-48/2WDO
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Вага:15 кг
Габарити:580x180x380 мм
живлення:Від мережі 220 В
Клас верстата:професійний
готівкою готівкою
Опис
Переваги свердлильного верстата GTM OND-48HD:
> Надійний однофазний електродвигун
> Редуктор передачі залитий рідким маслом, що забезпечує більш тривалий термін експлуатації
> Система безпеки - двигун запускається тільки при підключеному магніті
> 2 робочих швидкості + реверс
> Плавне регулювання швидкості
> Чавунна рама оброблена магнієвим сплавом, що надає всій конструкції більшої міцності
> Підходить для використання разом зі сверлом, кільцевою фрезою та мітчиком
> Водяне охолодження свердла
Комплектація:
> Гарантійний талон
> Пластиковий кейс
> Інструкція з експлуатації
Характеристики
Вага
15 кг
Габарити
580x180x380 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Клас верстата
професійний
Контроль обертів
Так
Країна торгової марки
Україна
Макс. діаметр свердла
48 мм
Потужність
1.7 кВт
Стан товару
Новий
Тип
Дриль магнітний
Тип патрона
Weldon,Ключовий,Під конус Морзе
Тип установки
настільний
Тип шпинделя
MT4
Хід шпинделя
230 мм
Діаметр патрона
22 мм