Токарний верстат по металу Holzmann ED1000SMART
Виробники HolzMann Код товару: ED1000SMART_400V
Питання0
Немає в наявності
5 людини переглядають цей товар
Відстань між центрами,:1000 мм
Висота центрів,:178 мм
Габаритні розміри,:1950х620x1690 мм
Діаметр обточування над станиною,:Ø 356
готівкою готівкою
Опис
Токарний верстат Holzmann ED1000SMART - це напівавтоматичне багатофункціональне обладнання для обробки циліндричних, конічних і фасонних металевих деталей, а також нарізання метричної, дюймової і модульної різьби. Підходить для заготовок довжиною до 1000 мм, діаметром до 326 мм. Трифазний асинхронний двигун 1,5 кВт забезпечує обертання шпинделя у 2 діапазонах - 85-390 об/хв і 390-1800 об/хв. Регулювання швидкості відбувається за допомогою частотного перетворювача. Переміщення супорту здійснюється за допомогою серводвигуна 1,5 кВт. Подача супорта автоматична, діапазони можна програмувати за допомогою сенсорної панелі, на якій також є функція цифрової індикації. Багато операцій відбуваються в автоматичному режимі, що дозволяє назвати Holzmann ED1000SMART ЧПК верстатом початкового рівня. Замовити цей інноваційний токарний верстат по металу можна на сайті офіційного постачальника виробника в Україні. Чому варто вибрати саме токарний верстат по металу Holzmann ED1000SMART Особливості верстата: Для металевих заготовок довжиною до 1000 мм, діаметром до 326 мм Багато операцій здійснюється в автоматичному режимі Керування за допомогою сенсорної панелі Рух шпинделя за допомогою асинхронного двигуна потужністю 1,5 кВт Конус шпинделя МК5 Обертання шпинделя у 2 діапазонах - 85-390 об/хв і 390-1800 об/хв Швидкість обертання регулюється за допомогою частотного перетворювача Серводвигун 1,5 кВт для переміщення супорта Автоматична подача супорта Поздовжня подача та компенсація вхідної подачі Діапазони подачі супорта можна програмувати Поворотний супорт забезпечує високоточну торцеву обробку Функція цифрової індикації на сенсорній панелі Нарізання метричної, дюймової і модульної різьби Вибір напрямку (права-ліва) і кроку різьби Різьби закладені в стандартну систему програми керування - не потрібно переставляти шестерні на гітарі чи перемикати редуктор Стійка чавунна станина Для обробки габаритних деталей частину станини можна зняти Система охолодження ЗОР Педаль для аварійної зупинки LED-освітлення> Відповідність європейським стандартам якості та безпеки Гарантія 24 місяці. Що йде в комплектації токарного верстата по металу Holzmann ED1000SMART В стандартну комплектацію верстата входять: 3-кулачковий патрон Ø 200 мм 4-кулачковий патрон Ø 200 мм Планшайба 2 фіксовані центральні пуансони Редукторна втулка MK 6/4 Фіксований люнет Пересувний люнет Резервуар для стружки Система охолодження ЗОР Втулка для різьби LED-освітлення Інструмент. Часті запитання Щоб більше дізнатися про таке обладнання, прочитайте відповіді на часті запитання користувачів. Які особливості у напівавтоматичних токарних верстатів порівняно зі стандартними? У такому обладнанні частина процесів виконується автоматично (наприклад, подача інструменту), а частина - контролюється оператором. Які переваги мають напівавтоматичні токарні верстати по металу? Такі верстати поєднують продуктивність автоматизованих процесів із гнучкістю ручного налаштування, забезпечуючи високу точність і швидкість роботи та можливість швидкого коригування процесу. За якими технічними характеристиками обирати напівавтоматичний токарний верстат? Основними параметрами вибору напівавтоматичного токарного верстата є: Потужність Максимальний діаметр і довжина заготовок Швидкість обертання шпинделя Автоматизовані функції Зручність управління. Для яких завдань найкраще підходять напівавтоматизовані токарні верстати по металу? Це відмінний варіант для виробництва деталей, які вимагають високої точності обробки, і робіт, де необхідно поєднувати швидкість виконання з частою зміною налаштувань. Де купити токарний верстат з гарантією? На сайті офіційного постачальника відомих європейських виробників є великий вибір токарних верстатів, на кожен з яких надається гарантія на 12-24 місяці (в залежності від виробника).
Характеристики
Відстань між центрами,
1000 мм
Вага, кг,
Висота центрів,
178 мм
Габаритні розміри,
1950х620x1690 мм
Діаметр обточування над станиною,
Ø 356
Діаметр обточування над супортом,
Ø 226
Конус задньої бабки
MK4 / MT4
Конус шпинделя,
MK6 / MT6
Макс. діаметр точення над знімною частиною станини,
Ø 500
Напруга, В
400 В
Нарізка метричного різьблення,
Отвір шпинделя,
51 мм
Переріз різцетримача,
20х20 мм
Поздовжнє подання,
0,02 - 0,75 мм/од (30)
Поздовжній хід каретки,
89 мм
Поперечна подача,
0,02 - 0,75 мм/од (30)
Поперечний хід каретки,
178 мм
Рівень звукового тиску
84 дБ(А)
Транспортні габарити,
2070х820х1955 мм
Хід пінолі задньої бабки,
100 мм
Хід супорту,
780 мм
Частота обертів шпинделя,
L: 85-390; В: 390-1800 об/хв
Ширина станини,
186 мм