Точило 150мм 250Вт 230В NBG150/50F 150*20*12.7 GTM Шліфстрічка 50*686
Виробники GTM Код товару: NBG150/50F
В наявності
5 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:8.0 кг
Габарити:410x340x215 мм
живлення:Від мережі 220 В
готівкою готівкою
GTM
Опис
GTM NBG150/50F - електричний інструмент комбінованої конструкції: круг та шліфувальна стрічка для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 250 Вт.
Якісне обладнання побутового класу
Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 250 Вт
Комбінована конструкція: абразивний круг 150 мм і шліфувальна стрічка 50*686 мм
Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
Прозорий відбивач для захисту від іскор і стружки під час роботи
Компактний металевий корпус
Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
Гумові ніжки для гасіння вібрації
Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
Точильний верстат GTM NBG150/50F - 1 шт.
Абразивний круг P36 - 1шт
Шліфувальна стрічка P80 - 1шт
Захисний кожух - 2 шт
Інструкція з експлуатації
Характеристики
Вага
8.0 кг
Габарити
410x340x215 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Кількість оборотів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
150 мм
Матеріал
Метал
Посадковий отвір
12.7 мм
Потужність двигуна
250 Вт
Рівень шуму
74 дБ
Розмір витратного матеріалу
50x686 мм
Розмір зерна
Стан товару
Новий
Тип
Точильно-шліфувальний
Тип двигуна
Безщітковий
Тип двигуна - Без диска
20 мм
Товщина диска
20 мм