Точило 150мм 520Вт 230В GTM MD150/50HD 150*25*32 Шліфстрічка 50*686
Виробники GTM Код товару: MD150/50HD
3
В наявності
8 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:18.0 кг
Габарити:480x450x270 мм
живлення:Від мережі 220 В
Країна торгової марки:Україна
готівкою готівкою
GTM
Опис
Точильний верстат з встановленим на нього асинхронним двигуном з номінальною потужністю 520 Вт., який не потребує додаткового обслуговування, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій за рахунок використання якісних підшипників. Даний верстат має міцні захисні кожухи з алюмінієвого литва під тиском і пилозахищений аварійний вимикач на передній стінці корпуса. Корпус виготовлений зі стійкого литого чавунна, з гумовими ніжками для стійкості точила без вібрації.
Технічні характеристики:
> Напруга 230 В
> Частота 50 Гц
> Діаметр абразивного круга 150 мм
> Товщина абразивного круга 25 мм
> Діаметр посадкового отвору 32 мм
> Зернистість абразивного круга 36
> Розмір шліфувальної стрічки 50*686 мм
> Рівень шуму 74 Дб
> Вага 18 кг
Характеристики
Вага
18.0 кг
Габарити
480x450x270 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
150 мм
Матеріал
чавун
Посадковий отвір
32 мм
Потужність двигуна
520 Вт
Рівень шуму
74 дБ
Розмір витратного матеріалу
50x686 мм
Розмір зерна
Стан товару
Новий
Тип
Точильно-шліфувальний
Тип двигуна
Безщітковий
Товщина диска
25 мм