Точило 200мм GTM 400Вт 230В з підсвіткою MD3220AL-1 200*20*16
Виробники GTM Код товару: MD3220AL-1
В наявності
8 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:11 кг
Габарити:428x254x295 мм
живлення:Від мережі 220 В
Країна торгової марки:Україна
готівкою готівкою
GTM
Опис
GTM MD3220AL-1 - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 400 Вт. Особливістю цієї моделі є наявність LED-лампи на гнучкому штативі для підсвічування робочої зони.
> Якісне обладнання побутового класу
> Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 400 Вт
> Два встановлених абразивних круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
> Можливість легкої самостійної заміни круга
> Захисні кожухи на колах із литого під тиском алюмінію
> Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
> LED-лампа для підсвічування робочої області
> Висувне відділення для дрібного інструменту
> Компактний металевий корпус
> Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
> Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
> Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація:
> Точильний верстат GTM MD3220AL-1 - 1 шт.
> Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
> Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
> Захисний кожух - 2шт
> Інструкція з експлуатації
Характеристики
Вага
11 кг
Габарити
428x254x295 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
200 мм
Матеріал
Метал
Посадковий отвір
16 мм
Потужність двигуна
400 Вт
Рівень шуму
77 дБ
Розмір зерна
Стан товару
Новий
Тип
Точильний
Тип двигуна
Безщітковий
Товщина диска
20 мм