Точило 200мм 900Вт 220В GTM MD3220HD 200*32*32
Виробники GTM Код товару: MD3220HD
3
В наявності
4 людини переглядають цей товар
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:28 кг
Габарити:526x310x320 мм
живлення:Від мережі 220 В
Країна торгової марки:Україна
готівкою готівкою
GTM
Опис
GTM MD3220HD - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 900 Вт.
> Якісне обладнання професійного класу
> Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 900 Вт
> Два встановлених абразивних круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
> Можливість легкої самостійної заміни круга
> Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
> Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
> Збільшувальне скло для роботи з дрібними деталями
> Міцний металевий корпус
> Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
> Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
> Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів.
Комплектація:
> Точильний верстат GTM MD3220HD - 1 шт.
> Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
> Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
> Захисний кожух - 2шт
> Інструкція з експлуатації.
Характеристики
Вага
28 кг
Габарити
526x310x320 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
200 мм
Матеріал
Метал
Посадковий отвір
32 мм
Потужність двигуна
900 Вт
Рівень шуму
79 дБ
Розмір зерна
Стан товару
Новий
Тип
Точильний
Тип двигуна
Безщітковий
Товщина диска
32 мм
Комплектація
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Термозбіжна трубка 1мм синя (пак. 1мx30шт) APRO
В наявності
Шнек мотобура KRAISSMANNSB 200*800 A