Точило 200мм GTM 900Вт 230В MDB100/200HD 200*32*32 Шліфстрічка 100*914
Виробники GTM Код товару: MDB100/200HD
3
В наявності
GTM
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Вага:34 кг
Габарити:620x540x300 мм
живлення:Від мережі 220 В
Країна торгової марки:Україна
готівкою готівкою
GTM
Опис
GTM MDB100/200HD - електричний інструмент комбінованої конструкції: круг та шліфувальна стрічка для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 900 Вт.
> Якісне обладнання професійного класу
> Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 900 Вт
> Комбінована конструкція: абразивний круг 200 мм і шліфувальна стрічка 100*914 мм
> Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
> Прозорий відбивач для захисту від іскор і стружки під час роботи
> Компактний металевий корпус
> Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
> Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
> Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація:
> Точильний верстат GTM MDB100/200HD - 1 шт.
> Абразивний круг P60 - 1шт
> Шліфувальна стрічка P80 - 1шт
> Захисний кожух - 2 шт
> Інструкція з експлуатації
Характеристики
Вага
34 кг
Габарити
620x540x300 мм
живлення
Від мережі 220 В
Кількість обертів
Країна торгової марки
Україна
Країна-виробник
Китай
Макс. діаметр диска
200 мм
Посадковий отвір
32 мм
Потужність двигуна
900 Вт
Рівень шуму
79 дБ
Розмір витратного матеріалу
100x914 мм
Розмір зерна
Стан товару
Новий
Тип
Точильний
Тип двигуна
Безщітковий
Товщина диска
32 мм