Викрутка торцева 6-гранна 13мм (135ммL) Forsage F-74425013
Виробники FORSAGE Код товару: F-74425013
В наявності
5 людини переглядають цей товар
FORSAGE
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
готівкою готівкою
FORSAGE
Опис
Викрутка Forsage F-74425013 є інструментом, який можна ефективно використовувати при роботі з будь-яким шестигранним кріпленням. Для зручності експлуатації рукоятка виконана з двокомпонентного матеріалу. Особливості - Загальна довжина: 250 мм - Матеріал рукояті: двокомпонентний - Тип наконечника: торцевий шестигранник - Форма ручки: пряма - Довжина стрижня: 135 мм - Розмір: 13 мм - Матеріал стрижня: CR-V - Максимальна висота кріплення: 20 мм