Фари дод. модель Mitsubishi Lancer 2005-07/MB-601N/H3-12V55W/ел.проводка
Виробники DLAA Код товару: 00000013214
2
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 2
Питання0
В наявності
6 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 6 разів
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Країна походження:Китай
готівкою готівкою
Опис
Відмінно підійде для заміни штатної оптики, в комплекті є все для самостійної установки.
Переваги протитуманних фар DLAA:
  • інтенсивне і яскраве світло
  • простота в установці
  • стійкість до перепадів температур
  • довговічність
  • поліпшена видимість на дорозі
Характеристики:
  • Марка авто: Mitsubishi Lancer 2005-07
  • Живлення: 12В
  • Лампа: H3
  • Потужність: 55W
Характеристики
Країна походження
Китай
Відгуки
Рейтинг товару:
5
5
Денис
16 липня 2025 (19:36)
Дуже задоволений покупкою, магазин працює чесно і швидко.
Аріна
Отримала замовлення — все ідеально.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Кофта худі р.XXL, чорна з логотипом GTM
В наявності
LED балка LC4 5D 100W дальнє світло 535mm
Немає в наявності
Трубка вихлопна, нержавіюча Ф25мм*600мм