Шуруповерт акумуляторний Vilmas 1500-CD-12/1 Li
Виробники VILMAS Код товару: 0208003
В наявності
7 людини переглядають цей товар
Цей товар купили 12 разів
VILMAS
Платити пізніше
Знижка на інструмент вже тут!
SALE5
Не відкладайте покупку – заощаджуйте вже сьогодні та отримуйте максимум якості за мінімальну ціну!
Купити цей товар в 1 клік:
Місткість акумулятора, Ач:1,5 Ач
Патрон:10 мм
Вага товару:1,1 кг
готівкою готівкою
VILMAS
Опис
Дана модель працює від акумуляторної батареї напруга якої становить 12 В, при цьому ємність дорівнює 1500 Ач. У комплекті постачається одна батарея, але швидкий час заряджання (до 1 години) не змусить Вас простоювати тривалий час.
Особливості дриля-шуруповерта:
  • акумулятор Li-ion типу нового покоління;
  • Підсвічування робочої зони;
  • Запобіжна муфта;
  • Гум'яна рукоять;
  • Надійний 2-х швидкісний редуктор;
  • Тип інструменту - дриль-шуруповерт
  • Живлення - акумулятор Li-ion
  • Напруга - 12.0 В
  • Місткість батареї - 1,5 Ач
  • Реверс - є
  • Кількість швидкостей — 2
  • Макс. крутний момент - 25 Нм
  • Кількість ступенів крутного моменту — 18+1
  • Тип патрона - швидкозатискний
  • Кількість батарей - 1 шт.
  • Вага - 1,1 кг
Характеристики
Місткість акумулятора, Ач
Оберти холостого ходу
Патрон
10 мм
Вага товару
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Набір торцевих головок TAGRED TA1078, 13 шт
Немає в наявності
Ніж висувний 18мм гвинтовий замок СИЛА
В наявності
Пневмоножиці прямі Forsage F-ST-6620
Немає в наявності